PERFlabs

Jsme tréninkové centrum nové generace

Vyjímečné know-how a trvalý rozvoj našich i vašich znalostí

Kvalifikované vedení tréninku je komplexní obor. Zvládnout ho znamená denně pracovat se znalostmi a zkušenostmi, jenž se neustále vyvíjí. V PERFlabs si tuhle skutečnost dobře uvědomujeme. Posláním našich trenérů není po nocích studovat nové vědecké poznatky, ale hlavně a především být v kontaktu se našimi svěřenci. Být tvůrcem jejich tréninkových plánů, být průvodci na jejich cestě k dosažení cílů. Trenéři PERFlabs nejsou pouze individuality, jsou součátí spolupracujícího týmu který neustále zkononaluje svoje know-how. Naše trenéry v PERFlabs permanentně vzděláváme a vybavujeme vším, co je pro zvládnutí jejich rolí třeba. Pouze tak je možné zajistit, že ty nejlepší zkušenosti, metody a přístupy se dostanou ke všem našim klientům.

Moderní tréninkové metody a prostředky

Možnosti a prostředky pro stanovení, monitorování a kontrolu tréninkové jednotky jsou dnes dostupnější, komplexnější a sofistikovanější než kdykoliv předtím. Pokud bychom měli jmenovat nejvýraznější fenomén poslední doby, pak Watty a trénink podle wattových ukazatelů se staly klíčovou metrikou pro předepisování zátěže, sledování sportovního růstu svěřence a každodenního monitorování jeho výkonnosti. Tato přesná a objektivní metrika zcela změnila vztah mezi trenérem a sportovcem. Sportovec má s sebou vlastně laboratoř, z která předává nepřetržité informace o plnění tréninkového plánu, aktuální výkonnosti a efektivitě pohybu. Máme možnost vytvářet a korigovat tréninkové plány přesně na míru, zajistit tak adekvátní stimulaci a růst sportovce. Dosažení stanovených cílů je při takto kvalitním zázemí snadnější než kdykoliv předtím. Pokud s těmito informacemi umíte pracovat. Automatické předání a vyhodnocení záznamu právě ukončené tréninkové jednotky je samozřejmostí a umožňuje skvělou spolupráci. Ale teprve 100% využitím dostupných informaci se trénink dostává profesionální úroveň. Hodnocení záznamů klienta trenérem na denní bázi se stává v našich programech standardem, který umožňuje mnohem efektivnější růst. A právě ve znalosti wattové problematiky a využití nejmodernějších "data driven" tréninkových nástrojů jsme v PERFlabs opravdu daleko. A nejen to. Do tréninkového procesu integrujeme i další technologické možnosti a poznatky na principu „be fair to your body“. Vedou rychleji a efektivněji k požadované výkonnosti našich klientů a poskytují trvalejší výsledky. Svalová či dechová stimulace, monitorování variability srdečního tepu, sledování biomechaniky a efektivity pohybu, jsou naší denní praxí a mnohdy i vyjímečným know-how, ale ani tady cesta k výkonnosti zdaleka nekončí. Přírodní prostředky, zásaditá voda, očista orgánů, otužování, či pozitivní mind-set dokážou opravdu velké věci. Cílem je předat Vám, našim klientům, veškeré naše know-how pro Váš trvalý růst.

Přírodní cesta, princip „Be fair to your body“

Tělo permanentně zakyselené, unavené a zaplavené toxíny nemůže podávat uspokojivé výkony. Již dávno víme, že naše tělo je pouze tak výkonné, jak pevný je jeho nejslabší článek. Zdaleka nestačí pouze správný přísun sacharidů, minerálů, bílkovin a stopových prvků. Není žádným tajemstvím, že průmyslová „aditiva“, která na nás koncerny chrlí, mají jen omezenou a dočasnou možnost. Vedení k vyvážené stravě má trvalejší hodnotu, stejně jako očista a „generálka“ orgánů či odkyselení organismu. Máme radost, že naprostá většina z našich svěřenců tyto zásady zná a praktikuje. Jsme tady od toho, abychom Vám ukázali cestu k vyšší kvalitě života a trvalé spokojenosti.

Nezávislost

O každé naší nabídce se snažíme přemýšlet tak, aby z ní tělo a mysl těch kteří nám dali svou důvěru měly trvalý užitek. Není to snadné. Svět nás denně zaplavuje množstvím jednoduchých řešení v podobě růžových pilulek, aditiv před po i během výkonu, denně se nás snaží uvrhnout do závislosti na kofeinu, cukru té či oné chuti. Jsme tady od toho abychom Vám ukázali, že existují lepší alternativy. Naším cílem není profitovat z prodeje výrobků. Jde nám o trvalou hodnotu a kvalitu života. To je to k čemu Vás chceme směřovat.

Lokální buňky a společné akce

Chceme Vám být nablízku. Proto máte možnost se s námi pravidelně potkávat. Ideálně jednou týdně na společném tréninku se svým trenérem a několikrát do roka na našich akcích.