NATANKUJTE Natural POWER

Vaše palivo je důležité. Možná více než si dokážete připustit.

Vyvážená strava

Kvalitní přírodní suroviny s příslušnou výživovou hodnotou v potřebné skladbě? Ano, to je vyvážená strava, nutná podmínka zdravého života. Pro mnohé nedostižný sen. Kdo se o tuhle problematiku alespoň trochu zajímá, většinou tak snadno nesklouzne k prázdným potravinám, které nemají téměř žádné nutriční hodnoty, zato však obsahují enormní množství cukrů, škrobu, konzervantů a chuťových přísad. Ovšem ubránit se trvale sofistikobanému tlaku koncernů uvrhnout nás do závislosti na té či oné chuti či ingredienci a posléze na ní vydělat není vůbec jednoduché. Jedna z nejčastějších metod koncernů - komerční „vysokosacharidová dieta“ má negativní dopady na naši duševní i sportovní výkonnost a s monotónní skladbou "Junk Food" stravy také souvisí převážná část našich onemocnění. Není třeba příliš rozvádět, že závislost na nezdravém jídle je jedním z nejsilnějších návyků současnosti. Proto na našich kempech máme nejen vlastního mistra šéfkuchaře, ale naše svěřence pod taktovkou projektu Čistý sport učíme jak se o sebe postarat. Jak se vyvarovat celé řady výživových přešlapů, stravovacích mýtů a jak dávat svému tělu jednoduše vše co pořebuje a využije pro svůj rozvoj. Naším posláním je ukázat Vám cestu k nezávislosti, cestu ke zdravé a chutné přírodní stravě, ukázat Vám postup jak předejít postupné degeneraci Vaší tělesné schránky. Máme v tom více než 10ti let zkušeností a rádi se o ně podělíme.

Voda

Do vyvážené stravy patří i kvalitní pitný režim. Nesycená "živá" voda má v našem stravování nezastupitelnou úlohu. Pokud však tělu dodáme dokonce vodu zásaditou, dějí se věci. Ověřili jsme si, že alkalická voda má mnohem silnější hydratační schopnosti než obyčejná pitná voda. Je přírodním antioxidantem – aktivně odstraňuje z organismu volné radikály, vyrovnává pH našeho organismu a pomáhá účiněji odplavovat toxiny a únavu. Detoxikuje a čistí trávicí trakt vyplavuje toxiny a nestrávené látky. Díky svému nižšímu povrchovému napětí se alkalická voda snadněji dostává do krve, čímž ji účinně ředí. Více molekul aktivního kyslíku přináší buňkám energii a život. Zpomaluje se tak buněčný proces stárnutí, což znamená účinnou ochranu a prevenci před vznikem mnoha nemocí. Hydratace alkalickou vodou je skvělou možností účinného nastartování regeneračních procesů v těle. Proto ji poskytujeme na všech našich kempech zdarma.

Umeboshi

Síla přírodních suplementů je ohromná. A přitom většinou stojí pouze zlomek ceny průmyslových náhražek. Mezi takové poklady přírody patří i japonské švestky umeboshi. Jsou výrazné kyselé chuti a na tělo mají paradoxně silně alkalizující vliv. Podporují účinnější likvidaci toxinů v ledvinách a játrech, eliminují přebytečné kyseliny v celém těle. Vylučování jedů a eliminace nežádoucích radikálů z těla se tak díky umeboshi děje na mnohem efektivnější úrovni. Odkyselením krevního řečiště se předchází nejen únavě, ale i nemocem a zánětům. Švestičky umeboshi navíc samy o sobě obsahují velké množství zásaditých minerálů jako železo, mangan, draslík a vápník. Proto jsou na našich kempech spolu s alkalickou vodou nepostradatelným přírodním doplňkem pro účinné nastartování regeneračních procesů v těle po každé náročnější tréninkové jednotce.

Zdravý půst a očista organismu

K vyvážené stravě posledního století také patřilo i doporučení, abychom jedli pravidelně, častěji a v menších dávkách. I tady už jsme v PERFlabs pokročili. Snaha o permanentní zaměstnávání trávicího traktu a doplňování hladiny cukru v krvi není nic prospěšného. Právě naopak. Několikahodinový deficit není nebezpečný, ale tělu velmi prospěšný. Několikadení půst, dokáže téměř zázraky ohledně nastartování metabolismu, či využití energetických zdrojů v těle. Ideálně ho spojit s komplexní očistou   těla, orgánů a trávicího traktu. Ano - téhle problematice se věnujeme s úspěchem už řadu let a tvoří naše parádní know-how na cestě k Vašemu růstu. Počáteční obavy se ztrátou výkonnosti po 4denní hladovce jsme už dávno rozmetali doslova napadrť. Efekt u našich svěřenců je přesně opačný.

NAPU

A pokud potřebujete dodat v kritických chvílích zdroj přírodní energie, pak pro Vás jsme vyvinuli NAPU. Naše vlastní receptura sportovního gelu je v mnoha ohledech unikátní. Je postaven na bázi rýžového sirupu, neobsahuje žádné umělé přísady, rafinované glukózové či fruktózové sirupy, konzervanty, sladidla, barviva ani nic podobného. Chemie se do našeho gelu nesmí ani podívat, ve složení například místo konzervantů najdete výluh japonské byliny Shiso. Hlavní složku tvoří rýžový sirup a komplex přírodních minerálních a enzymatických látek. NAPU gel je přirozeně bezlepkový vyvinutý specialisty na sport a výživu, vhodný i pro děti a mladé závodníky, neobsahuje stimulanty ale vyváženou kombinaci účinných minerálních a enzymatických látek pro pozvolné uvolňování energie.

Naše znalosti a tajemství přírodních komponent si nenecháváme pro sebe. Na našich kempech učíme naše svěřence připravit si i účinný regenerační nápoj z čistě přírodních ingrediencí, přesně podle zásad Čistého sportu a našeho hesla "Be Fair to Your Body". Naše zkušenosti rádi předáme i Vám.