Jsme zkušený TÝM

Milujeme výzvy. Tou největší je pro nás Váš růst.
Ivan Rybařík vedoucí trenér cyklistika

Ivan je jeden z nejuznávanějších odborníků na výživu a vyvážené stravování na přírodní bázi, zakladatel konceptu Čistý Sport. Přichází s dlouholetou závodní zkušeností na té nejvyšší úrovni, je bývalým mistrem republiky v XC maratonu a držitelem celé řady prestižních vítězství, včetně legendárního etapového závodu Crocodile Trophy. V PERFlabs má na starosti přípravu a vedení cyklistických trenérů, zajištění vybraných kempů a výživový dohled nad celým projektem.

Jakub Mokrý trenér cyklistika

Kuba se začal aktivněji věnovat kolu a všeobecně sportu poměrně "nedávno", až v roce 2013. Tou dobou vážil 90kg a byl pohybově "omezený". Svou cílevědomostí a tvrdou tréninkovou dřinou se dopracoval až do současné skvělé formy. Dokázal skloubit vrcholový sport, pracovní vytížení a získat potřebné know-how jak se neustále zlepšovat. Cíl stát na bedně si splnil už po třech letech cíleného tréninku. V roce 2017 vyhrál svůj první závod. Jeho sportovní příběh ještě ani zdaleka nekončí, ale už nyní má co předávat.

 

 

 

Jan Fojtík trenér cyklistika

Honza sbíral úspěchy už v juniorských kategoriích, kde zvítězil v Českém poháru v XCO a získal stříbro v silniční časovce družstev. Byl členem reprezentačního družstva na závodech Světového poháru v XCO a Eliminátoru. Je mistrem ČR v ultramaratonu a účastník etapových závodů Titan Desert, Iron Bike a Cape Epic.  

 

Jindra Knot trenér cyklistika

Results in 2015

Crocodile Trophy
17 Oct 2015, Cairns - Port Douglas, Australia 13 Men Elite

 

 

 

 

Karel Srnský trenér cyklistiky a lyžování

Karel je zkušený cyklista a všestranný aktivní sportovec. Trenérství studoval na MU FSpS v Brně s půl roční stáží na Technické univerzitě v Mnichově. Karel se už pár let věnuje mladým cyklistům a od roku 2019 je trenérem cyklistiky na sportovním gymnáziu v Novém Městě na Moravě.

 

 

 

Ondra Fojtík trenér cyklistika

Ondra má za sebou již 20ti leté závodní zkušenosti. Začínal v olympijské disciplíně XCO v týmu CK Blansko v roce 1995. Během několika sezón se začal více věnovat maratonům a etapovým závodům a k jeho úspěchům patří vítěztví na domácích maratonech Bikemaraton Drásal, Král Šumavy, Rally Sudety, Šela Marathon, ale i zahraničních akcích - Crocodile Trophy, Titan Desert, Salzkammergut Trophy a Cape Epic v kategorii Masters.

 

Robert Kleiner vedoucí metodik

Původně inženýr metodik armádního střediska vrcholového sportu, dnes nadšený multisportovec, zakladatel centra pro zvyšování výkonnosti SPEEDweaponry (www.s1w.cz) a technologický vizionář v jedné osobě.

Robertovy znalosti, kompetence a hi-tech pomůcky zasahují do oblastí objektivizace tréninkového zatížení, zvyšování výkonnosti, analýzy sportovní výkonnosti, moderních metodik vedení tréninku a regenerace.

V PERFlabs má na starosti vyhledávání nových směrů pro zvyšování výkonnosti a efektivního řízení tréninku, detailně se věnuje také wattové problematice a analytice sportovní výkonnosti.

Tomáš Mika vedoucí trenér běh

Profesionální triatlet a trenér s umístěními v TOP 10 v TRI závodech světového poháru (Ironmam pod 9 hodin), Pražský maraton za 2:32. Specialista na wattovou problematiku, efektivitu běhu a komplexní plánování tréninku.

 

 

 

Zdeněk Kříž trenér běh

Multisportovec a držitel nejlepšího českého umístění na MS v Ultra SKY, vítěz ME v 24hodinovce MTB s nesmírně bohatou sportovní kariérou včetně profesionální běžecké smlouvy v týmu Buff.

V současnosti hlavní trenér Buff / SALOMON TEAMu.